13 серп. 2021

Свято мильних бульбашок

Вітерець і мильна піна разом подружилися, І, загравши дивним дивом, бульбашки з’явилися, І тому невипадково щоки надуваємо… Свято гарне бульбашкове ми розпочинаємо. Веселі свята і розваги, що не залишають байдужими ані дітей, ані всіх працівників закладу, давно вже стали традиційними в нашому садочку. Ось і сьогодні на майданчику всіх вихованців зібрало веселе «Свято мильних бульбашок».
8 серп. 2021

Працьовиті в нас малята

Улітку діти майже весь час проводять на свіжому повітрі. Це дає можливість вихователю провести для дітей на ділянці дитячого садка багато ігор і спостережень. Малятам дуже подобається щодня виконувати доручення вихователя доглядати за рослинами на земельній ділянці.
2 серп. 2021

Літні розваги

Освітня гра, що дозволяє весело провести час, дізнатися безліч цікавих фактів, виконати захоплюючі експеременти-і все це одночасно! Педагоги ЗДО активно впроваджують квест-технології в практику.
26 лип. 2021

Зарядка на свіжому повітрі

Фізичний розвиток дітей сприяє гармонійному, фізичному розвитку і формує здоровий спосіб життя. Займаючись з дітьми фізичними вправами ми формуємо правильну поставу, розвиваємо силу, гнучкість, швидкість, загальну витривалість. Малятам дуже подобається займатися спортом.
19 лип. 2021

Активний літній відпочинок!

Наші педагоги створили цікаві локації і забезпечили організацію різних видів діяльності: ігрову, рухливу, пізнавальну, дослідницьку, театралізовану, музичну. При цьому врахували вік дітей тамісце проведення. Вихованці закладу отримують масу незабутніх вражень під час літньої оздоровчої кампанії.
7 лип. 2021

Свято Івана Купала

Вихователі закладу ознайомили дітей з історією та народними традиціями святкування свята Івана Купала, закріпили знання купальських пісень, українських народних хороводів, уміння виразно читати вірші напам’ять.Малята отримали безліч позитивних емоцій.
3 лип. 2021

"Барви літа"

Ось і Літечко прийшло, Різні барви принесло. Стало Літо малювати, Стало землю прикрашати.., а вихованці дитячого садочка з радістю йому допомагали. Так звичайне малювання перетворилось на дослідницьку діяльність. У пригоді стала харчова плівка, як полотно для майбутніх картин та дитяча фантазія. Талант, творчість та експерименти об’єдналися та створили для нашого садочка справжні мистецькі шедеври.
25 черв. 2021

ДО ДНЯ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

З нагоди святкування Дня Конституції України в нашому закладі дошкільнята познайомились з поняттям "Конституція України". Всі малята з великим задоволенням створили колективний візерунок, в якому передали свої почуття поваги і любові до рідної землі.
22 черв. 2021

Літні розваги для малят

Спортивний азарт, веселий сміх та радість приносять дітям розваги в КЗ "ДНЗ №349". А батьки вихованців ще раз переконалися в тому, що повітря, сонце, підвищення рухової активності дітей - усе це забезпечує позитивний вплив на стан здоров'я дітей.
14 черв. 2021

Гра з елементами піскотерапії: " З сім'єю на пікнік"

Кінетичний кольоровий пісок під час прогулянки- альтернатива розвитку креативності дітей .