Ми всі дорослі і діти живемо однією дружною сімєю.
 Ми раді вітати вас у нашому дитячому садочку!

МИ РАДІ ВІТАТИ ВАС У НАШОМУ ДИТЯЧОМУ САДОЧКУ!

Адреса: 61001, м. Харків, провулок Кінний 12/20
Телефон:725-13-69.

9 вер. 2021
Нейрогімнастика
Нейрогімнастика - це комплекс тілесно- орієнтованих вправ , які дозволяють через тіло м'яко впливати на мозкові структури. В результаті наші малюки краще адаптуються до змін , починають легше вчитися і засвоювати інформацію.
1 вер. 2021
Свято 1 вересня
Сьогодні 1 вересня - День знань! Цей день відкриває навчальний рік. Щоб відсвяткувати цей день, наші діти відправилися у цікаву подорож за новими знаннями. Дітей на майданчиках зустрічали герої улюблених мультфільмів. Вихователями груп було підготовлено та проведено тематичні заняття та розваги, де діти брали участь у іграх, квестах та танцювальних флеш-мобах. Свято пройшло яскраво, цікаво та весело.
27 серп. 2021
Казкове літо
Ось і закінчується літо, наповнене сонцем з морським вітром, росяними ранками , бездомним літнім небом. В КЗ «ДНЗ№349» вихованці підвели підсумки проектної діяльності «Казкове літо»: створювали портрети літа, відтворювали чарівні звуки природи, складали розповіді-враження «Літні спогади». Але приводу для суму не має. Адже кінець - це завжди початок нового!