9 груд. 2021

Чарівний день улюбленої казки

Цікаво і змістовно 9 грудня пройшов День казки у дитячому садку. Діти ще раз перегорнули сторінки улюблених книжок, зустрілися з їх героями і, звичайно, побачили як вкотре добро перемагає зло.
8 груд. 2021

День північного оленя, найкращого друга і помічника Діда Мороза!

В садочку пройшов тематичний день "День північного оленя, найкращого друга і помічника Діда Мороза! Малюки оленів малювали, розфарбовували, робили аплікації та ще багато чого. Крім того дізналися чимало цікавого про цих граціозних, сильних тварин.
7 груд. 2021

Птахи - друзі наші пернаті

Саме зимової пори наші пернаті друзі потребують допомоги, щоб вижити в найважчі часи суворих погодніх умовах. Наші вихованці допомагають птахам, піклуються про них завжди.
6 груд. 2021

День сніговичка

С сьогоднішнього дня вихователі з дітьми почали рахувати дні до нового року та виконувати чарівні завдання. Малюки залюбки виготовили сніговичків з різних матеріалів. Мета тематичного дня була викликати у дітей емоційний відгук, почуття єдності, допитливе ставлення до природи.
29 лист. 2021

Новий житель - слимачок Боб!

Ранок понеділка у вихованців середньої групи видався захоплюючим і цікавим ! Маленьких чомучок у куточку природи зустрічав новий мешканець слимачок Боб! Скільки було захоплення, цікавих допитливих питань.... А де у нього очки ? А як вона харчується ? А чи є у неї зуби? А який у Боба улюблений смаколик ! Наші юні дослідники поповнили скарбничку своїх знань сьогодні з екологічного виховання і тепер вчаться доглядати за другом у живому куточку .
19 лист. 2021

Тиждень безпезпеки життєдіяльності дитини!

З 15 по 19 листопада в закладі освіти було проведено Тиждень безпеки. Метою проведення було закріпити у дітей уявлення про можливі небезпечні ситуації природного, техногенного, медичного, біологічного характеру та відпрацювати стереотипи поведінки дошкільників в умовах загрози та виникнення надзвичайних ситуацій. З метою покращення профілактичної роботи з безпеки життєдіяльності в нашому закладі о 10.15, 19.11.2021 було організовано і проведено відпрацювання практичних дій з евакуації учасників освітнього процесу на випадок надзвичайної ситуації (виникнення пожежі, актів тероризму)
16 лист. 2021

День працівників радіо, телебачення і зв'язку України.

Сьогодні, в день працівників радіо, телебачення і зв'язку України, вихованці дошкільного закладу здійснили одну із мрій та спробували себе в ролі ведучих, кореспондентів, операторів, журналістів. Звісно, дитячі роботи були і смішними, і по дитячому серйозними, але працювали всі з задоволенням. Для нашого закладу важливо розвивати різноманітні компетенції дітей і сьогодні, вони здобули чи не найважливіше уміння, необхідне для кожного члена суспільства - уміння співіснувати у колективі, знаходити себе у ньому та допомагати самореалізовуватись іншим.
9 лист. 2021

День української писемності та мови

9 листопада вся Україна відмічає День української писемності та мови. Діти разом з вихователями, музичними керівниками долучились до цього свята. Було проведено бесіди про проведення Дня української писемності та мови, конкурс читців "Наша мова - калинова" Розглядали українські символи, книжки написані українською мовою. Висловлювали свою любов до нашої країни та рідної української мови.
2 лист. 2021

ХПД "Осінь"

Яскрава осінь зачаровує своїми фарбами і надихає на творчість. Вихованці бажають поділитися своїми враженнями від осінньої краси. На занятті з художньо- естетичного розвитку вони активно використовують у своїй роботі природній матеріал щедрої осені.
26 жовт. 2021

Осіння прогулянка

Осінь дивною казкою та яскравими фарбами чарує малят. Під час прогулянки діти з превеликою радістю збирали осінні букети з листя та виготовили з нього красуню тітоньку Сову ,яка прикрасила ігровий майданчик. Атмосфера радості та осіннього настрію наповнила серця дошкільнят