12 квіт. 2021

Зелена весна - 2021

Працівники закладу приводять до ладу територію закладу дошкільної освіти: прибирають сміття, облаштовують клумби та городи.
7 квіт. 2021

7 квітня весь світ святкує Всесвітній день здоров'я, який було започатковано на честь створення, а точніше – прийняття статуту Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) у 1948 році.

Тематичне заняття до всесвітнього дня здоров'я:" Подорож в країну Здоров'я".
2 квіт. 2021

Міжнародний день дитячої книги

2 квітня Міжнародний день дитячої книги. Книга грає велику та найбільш важливу роль в житті дитини. Це вікно в чарівний, загадковий та цікавий світ, герої якого допомагають створити міцний духовний, інтелектуальний фундамент для формування та встановлення особистості. Читання допомагає зрозуміти, що таке добро і зло, яким повинні бути любов, дружба та підтимка. Сьогодні групи поповнилися яскравими, приголомшливими книгами. Величезна подяка і вдячність за подаровані книги видавництву "Ранок".
29 бер. 2021

Ми вміємо навчатися, а ще краще - гратися!

Діти із задоволенням поринули в чудовий, цікавий світ навчання та гри. Всі види діяльності дітей інтегруються діяльністю: як на заняттях так і в повсякденні.
22 бер. 2021

Всесвтній день води!

22 березня наш заклад відзначав Всесвітній день водних ресурсів. Малята із задоволенням слухали про важливість збереження й ощадливого використання води. Вихователі проводили різноманітні досліди з водою.
19 бер. 2021

20 березня- Міжнародний день щастя !

Що таке щастя? Радість і веселощі, Що таке щастя? Любов, посмішки, сміх, Що таке щастя? Удача, настрій, Що таке щастя? Сліпучий успіх. З міжнародним днем щастя!
12 бер. 2021

Свято Масляної

Масляну святкували, Люту зиму проводжали. Були танці, були співи Та й млинці усім на диво. Ой, яке ж то гарне свято – Всіх дозвольте привітати!
10 бер. 2021

207 років з дня народження Т.Г.Шевченка

До дня народження Т.Г.Шевченка в нашому закладі пройшли різноманітні заходи "Т.Шевченко- поет і художник України", створення робіт за твором "Тече вода з під явора".
5 бер. 2021

Привітання працівників закладу зі святом Весни

Привітання жінок зі святом Весни від секретаря міської ради І.Терехова
2 бер. 2021