14 лют. 2022

День дружби та любові

Це серце- символ доброти та поваги. Воно вміє любити і радіти , сумувати і співчувати. Воно може змінювати людину , зробити її добрішою. Беріть у руки серце і доторкайте його до свого серденька, щоб воно увібрало усі найкращі почуття ..... Ось так у рамках тематичного марафону у КЗ"ДНЗ 349" пройшли заняття про дружні стосунки , повагу до дорослих , єдність та рівність , любов у сім'ї.
11 лют. 2022

Тиждень "Мудрої казки"

«Не можна без казки у світі жити, бо казка нас вчить, як потрібно дружити!» Ось під таким девізом у ЗДО 349 пройшов тиждень «Мудрої казки», де вихованці потрапили у чарівний світ казкарства та зустрілися з його героями. Дошкільнята були у захваті, з великим задоволенням перевтілювалися у казкових героїв, створювали різноманітні композиції та казкові сюжети. Маленькі актори подарували гарний настрій та тепло своїх сердець як один одному так і глядачам.
4 лют. 2022

Малювання на снігу

Під час прогулянки вихованці середньої групи перетворили свій майданчик на справжній кольоровий палац! Маленькі дослідники експериментували сьогодні зі снігом та фарбами, змішували кольори та зробили кольоровий бум чарівних вулканів !
28 січ. 2022

Відкриті заняття

Відкриті заняття в ЗДО - це не лише підвищення кваліфікації та професійної майстерності кожного вихователя, а й розвиток та підвищення творчого потенціалу педагогічного колективу.
21 січ. 2022

День Соборності

У нашому закладі в рамках святкування Дня Соборності України відбувся флешмоб «Ми діти твої, Україно!». Наші вихованці розказували вірші про красу України та її неповторність, тому що наші малята зростають справжніми патріотами своєї великої країни, дбають про красу її природи, бережуть традиції свого народу. Під час заходу малята продовжили знайомство з Державними символами України: Державним гербом, прапором, гімном, значенням кольорів прапора та українського віночка.
13 січ. 2022

Свято Маланки

Малята нашого закладу кожного року приймають участь у святкуванні Свята Маланки, яке проходить, як театралізоване дійство. Щедрувальники щедрували, засівальники, засівали та щедро бажали усім міцного здоровя, злагоди, достатку, добра, гарного настрою та веселих свят.
12 січ. 2022

розвага:" Як козаки взимку розважалися, на святах зимових силою вихвалялися!"

У закладі освіти пройшла спортивно- тематична розвага:" Як козаки взимку розважалися, на святах зимових силою вихвалялися!" Вихованці брали активну участь у веселих іграх- змаганнях , естафетах та музичних іграх. Діти проявили винахідливість, кмітливість , командну згуртованість та свою майстерність. Наприкінці вихованці були нагороджені медалями справжніх козаків та виконали святковий флешмоб: "На нашій Україні!"
4 січ. 2022

Затверджено нові грошові норми харчування у закладах освіти

Грошові норми харчування у закладах освіти
28 груд. 2021

Новорічне свято

Сьогодні на свято завітали трансформери, сніговички, ялинки, смачні цукерочки. гномики. Разом з Дідом Морозом вони прикрасили ялиночку, а потім біля неї затанцювали. Співали пісні про зиму, розповідали вірші Діду Морозу. Наприкінці свята всі діти отримали подарунки від Харківського міського голови Терехова Ігоря Олександровича....
20 груд. 2021

День улюбленої чашки

До диитячого садка діти принесли свою улюблену чашку! Влаштували чаювання із солодощами, а старші групи разом з вихователем випікали печиво. Повітря наповнилось святковим ароматом. Зробимо свята смачнішими.