12 січ. 2022

розвага:" Як козаки взимку розважалися, на святах зимових силою вихвалялися!"

У закладі освіти пройшла спортивно- тематична розвага:" Як козаки взимку розважалися, на святах зимових силою вихвалялися!" Вихованці брали активну участь у веселих іграх- змаганнях , естафетах та музичних іграх. Діти проявили винахідливість, кмітливість , командну згуртованість та свою майстерність. Наприкінці вихованці були нагороджені медалями справжніх козаків та виконали святковий флешмоб: "На нашій Україні!"
4 січ. 2022

Затверджено нові грошові норми харчування у закладах освіти

Грошові норми харчування у закладах освіти
28 груд. 2021

Новорічне свято

Сьогодні на свято завітали трансформери, сніговички, ялинки, смачні цукерочки. гномики. Разом з Дідом Морозом вони прикрасили ялиночку, а потім біля неї затанцювали. Співали пісні про зиму, розповідали вірші Діду Морозу. Наприкінці свята всі діти отримали подарунки від Харківського міського голови Терехова Ігоря Олександровича....
20 груд. 2021

День улюбленої чашки

До диитячого садка діти принесли свою улюблену чашку! Влаштували чаювання із солодощами, а старші групи разом з вихователем випікали печиво. Повітря наповнилось святковим ароматом. Зробимо свята смачнішими.
17 груд. 2021

Фестиваль сну

Традиція влаштовувати піжамні вечірки для діток прийшла до нас із Америки! Для дітей це справжня пригода і величезне задоволення. Їм завжди хочеться нових пригод і емоцій! Малята розважались по – різному: танцювали, влаштували дефіле в піжамах і звичайно ж не обійшлося без традиційних боїв з подушками.
16 груд. 2021

Чарівні шкарпетки

Ми любимо фантазувати, придумувати щось неординарне, грати в незвичайні ігри. Ідея провести тематичний день «Чарівні шкарпетки» сподобалась не тільки дітям, а й співробітникам. Усі з задоволенням вихвалялися своїми шкарпетками.
15 груд. 2021

Моя улюблена іграшка

Світ дитинства та іграшки не існують одне без одного, без іграшки світ став би сумний та безрадісний. Сьогодні малята поспішали до садочка, щоб показати друзям свою улюблену іграшку. На килимку вони із задоволенням гралися іграшками та складали розповідь про них.
14 груд. 2021

Мої улюблені розваги

Колективна творчість дуже зближує і сприяє розкриттю талантів. Особливо якщо тема колективної роботи: «Мої улюблені розваги». Діти з захопленням поділилися своїми фантазіями та втілили їх на аркуші паперу.
13 груд. 2021

Прикраси на ялинку

Наближається найулюбленіше усіма з дитинства свято — Новий рік. Новий Рік асоціюється з запахом сосни і мандаринок, різнокольоровими вогниками на ялинках і вікнах. Тому, як дорослі так і малята нашого, садка починають готуватися до новорічних свят: допомагають прикрашати групові кімнати, ялинки, для цього вони власноруч разом з вихователями виготовлять ялинкові прикраси.
10 груд. 2021

День улюбленого персонажа

Потрапити на такий тематичний день в садочок не відмовився б ніхто. Саме в цей день колектив з дітьми перетворилися на улюблених казкових героїв. Відчуття не передати, зарядилися позитивом на всі вихідні.