7 черв. 2021

Всесвітній день охорони навколишнього середовища

Щороку 5 червня світова громадськість відзначає Всесвітній день навколишнього середовища (World Environment Day). Головна мета свята — стимулювати активну діяльність світового співтовариства, спрямовану на збереження балансу в природі та навколишньому середовищі. Наші діти також долучилися до цього свята.
1 черв. 2021

День захисту дітей

Щороку в перший день літа ми святкуємо Міжнародний день захисту дітей. Сьогодні ми долучилися до цого свята. Для дітлахів було підготовлено та проведено святкову ігротеку, малювання крейдою на асфальті "Яскраві моменти дитинства", розважальну програму "Дитинство-радісна пора". Діти були у захваті.
28 трав. 2021

Випускні свята

Випускне свято у дитячому садку – це важлива подія не тільки для дітей, а й для їх батьків, адже це свято, де діти прощаються з дитинством. Скрізь безліч повітряних кульок, .Чарівні дівчатка у святкових сукнях, елегантні хлопчики, схвильовані вихователі. На обличчях дітей – усмішки, адже вони так чекали та готувались до цього дня. На святі вони співали пісні про садочок, про школу, розказували вірші, танцювали та жартували.
20 трав. 2021

День вишиванки!

Всесвітній день вишиванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Дата проведення — щороку в третій четвер травня (будній день). Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив’язане до жодного державного чи релігійного. У цей день кожен охочий може долучитись до свята, одягнувши вишиванку на роботу, до університету, школи чи садочка. Наші вихованці долучилися до цього заходу у групах були проведені тематичні заняття, а у музичному залі свято - розвага.
18 трав. 2021

Тиждень безпеки

Метою проведення «Тижня безпеки життєдіяльності дитини» було поліпшення якості освітньої роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; пропаганда здорового способу життя серед дітей та батьків; вироблення у дітей дошкільного віку умінь та навичок, щодо захисту свого життя і здоров’я під час надзвичайних ситуацій. Діти усіх вікових груп отримали та закріпили достатньо знань, умінь і практичних навичок з безпеки життєдіяльності та на випадок екстремальної ситуації. Збагатили знання правила поведінки під час пожежі, з електроприладами, гострими та ріжучими предметами, ліками та правила поведінки на дорозі, тощо.
11 трав. 2021

КАРАНТИН

Кабінет міністрів продовжив карантин через пандемію коронавірусу в Україні до 30 червня. Відповідне рішення затвердили на засіданні Кабміну 21 квітня.
6 трав. 2021

«Свято Великодня - 2021"

Напередодні найголовнішого християнського свята – Великодня, були проведені тематичні комплексні заняття та розваги в усіх дошкільних групах.Яскравою подією стала розвага «Великодні передзвони», яку підготували музичні керівники та вихователі дошкільних груп. Діти емоційно та виразно розповідали вірші, танцювали запальні таночки, співали та грали в ігри . Під час заходів дошкільнята дізналися багато нового та цікавого про народні звичаї та обряди святкування Великодня.
30 квіт. 2021

Готуємось до Великодня

Великдень - одне з найбільших й найшанованіших свят. Звичай пекти паски та фарбувати яйця виник також дуже давно.Писанки й фарбовані яйця (крашанки) пов'язані з дійством освячення паски під час найголовнішого свята — Великодня. Звідси і їхня назва — великодні яйця. У давнину яйця розписували писанкарки, рідше — писанкарі. А в нашому дитячому садочку цьому вчаться діти. Вони ретельно готуються до цього свята, розфарбовують великодні писанки у вигляді сувенірів. Створюють красиві площинні аплікації на папері.
27 квіт. 2021

Зарядка на свіжому повітрі

Ранок в нашому закладі завжди починається с зарядки. Діти виконують комплекс фізичних вправ для бадьорості і підвищення працездатності. Роблячи вранці зарядку, ми тим самим посилаємо організму сигнал прокинутися і підбадьоритися. І це допомагає йому краще реагувати на різні психічні і фізичні зовнішні подразники протягом дня.
19 квіт. 2021

Город на підвіконні

А ось і результат , город на підвіконні дав свої плоди. Тепер пригріє сонечко і малеча висадить свій труд на квітничок .