9 серп. 2022

День археолога

Професійне свято День археолога відзначається в середині серпня. Наші вихованці знають, що археологи відкривають нам повний різноманітності і яскравий світ наших далеких і близьких предків, світ, який лежить в основі нашої з вами сучасності. Як чудово археологами бути! В минуле давнє можна занирнути, Дізнатися, як предки існували, Чим займалися і що цінували. Тож, завдання для юних археологів!!! Знайти динозаврів мезозойського періоду.
20 лип. 2022

День Торта

Сьогодні свято у Торта! А торт- це справжня смакота. Зібралось нас багато, Щоб миру, дружби усім побажати! Під таким девізом вихованці та батьки нашого закладу долучилися до участі у фоточеленджі :" Торт виставляй ,миру і дружби бажай !" Це солодке свято присвячене миру і дружбі між людьми, народами і цілими країнами . А наше сьогодення як ніколи потребує ,щоб на нашій землі, у нашій країні запанував мир, дружба та злагода. Солодкого настрою усім і віри у перемогу!
11 лип. 2022

Всесвітній день шоколаду

Щорічно 11 липня гурмани солодкого відзначають всесвітній день шоколаду. Ці ласощі до смаку як маленьким, так і дорослим. Наші педагоги в онлайн заходах ознайомили вихованців з походженням цього свята, розповіли як з'являється шоколад, де вирощують какао боби і як із вирощеного врожаю можна виготовити різноманітні шоколадні ласощі. Як результат зворотнього зв'язку ми отримали цікаві фотосвітлини від наших вихованців та їх батьків, пригадали спільні солодкі свята у нашому садочку. Шоколадного усім настрою і віри у перемогу !
8 лип. 2022

З Днем Родини!

Родина – це найрідніші, найближчі люди, які допомагають усім нам у складних ситуаціях, дарують нам тепло. Родина – це безпечний і затишний рідний дім, а родинне тепло, й уроки життя – це те, що людина бере із собою в усі дорослі шляхи.
19 черв. 2022

День батька!!!!

Стати батьком - це присвятити своє життя дітям, віддати їм себе без залишку. Бути татом- значить отримати безцінний дар від Бога. Бажаємо всім батькам в цей день, щоб їхні діти пам'ятали і дбали про них, ділилися ласкавими обіймами і теплими словами!Ви - найкращі!!!!!!!
1 черв. 2022

Відеозвернення міського голови Терехова .І.О

До дня захисту дітей
31 трав. 2022

Любим випускникам!!!!!!!

Привітання від садочка !!!!!!!!!!!!!Любі наші діти, вітаємо з важливою подією, з першим випускним. Нехай дитячий садок залишить у вашому серці чудові спогади, нехай попереду вас чекають великі відкриття і щасливі мирні дні. Залишайтесь такими ж відкритими , мрійте про щось прекрасне і радійте кожному новому дню.
27 трав. 2022

ДИСТАНЦІЙНА РОБОТА

ШАНОВНІ БАТЬКИ! У розділі " Корисні посилання під час воєнного стану" на дітей чекає нове дослідження. Будемо вдячні за зворотній зв!язок
13 трав. 2022

Тематичний онлайн марафон

"МИ ВІДПОВІДАЄМО ЗА ТИХ, КОГО ПРИРУЧИЛИ"
8 трав. 2022

Привітання

Від щирого серця вітаємо усіх матусь з днем МАТЕРІ!!!!! Бажаємо щастя, миру, достатку, натхнення, терпіння, здоров'я та любові , а діти хай завжди будуть гордістю та радістю!