26 лют. 2021

"Вітаміни називай, з ними весело пограй!"

У нашому закладі проведено спортивну розвагу для дітей середніх груп « Вітаміни називай, з ними весело пограй!». В гості до дітей завітала Вітамінка і запропонувала дітям позмагатися. Наші маленькі вихованці із задоволенням прийняли участь в естафетах, за що Вітамінка їх пригостила смачними коктелями.
22 лют. 2021

"Міжнародний день рідної мови"

На честь Міжнародного дня рідної мови в нашому закладі була проведена літературна вікторина "Найкраще декламування вірша"
12 лют. 2021

"День святого Валентина"

День святого Валентина – це свято не тільки для дорослих. Адже перші почуття любові часто відвідують серця наших малюків ще у дитячому садочку. З нагоди цього свята наші вихованці, під керівництвом вихователів, для своїх рідних та друзів виготовляють «Валентинки».
8 лют. 2021

Семінар "Математичні знахідки"

Під час семінару вихователі ознайомились з алгоритмом діяльності інноваційних технологій: палички Кюїзенера та логічні блоки Дьєнеша;та вміло застосовували їх на практиці з колегами.
1 лют. 2021

"Безмежний світ гри "

Гра - провідна діяльність дошкільнят, в якій вони виконують ролі дорослих, відтворюючи в уявних ситуаціях їх життя, працю та стосунки
25 січ. 2021

Зимові забави

Зима — напрочуд весела пора року. Повсюду іскриться сніг, скільки різноманітних ігор приносить ця пора дітлахам!
22 січ. 2021

Допомагаємо пернатим друзям!

Птахи — наші друзі, тому їх треба берегти. Завжди їх підтримувати та допомагати.
14 січ. 2021

Зі старим новим роком!

Хай прибутки та достатки, не минають вашу хатку Хай ведеться й прибуває, щастя хай вас не минає Радості на кожнім кроці, в старому новому році!
13 січ. 2021

Зима- чарівна пора

Наші діти зхалюбки допомагають двірникові прибирати ділянки дитячого садка. Розчищення доріжок- праця клопітка. Тому разом , дружньо , однією командою це можно зробити дуже швидко.
31 груд. 2020

Новорічне свято

З Новиим Роком в добрий час Дід Мороз прийшов до нас, І до тебе завітає З тим що сердце забажає, Хай принесе тобі у хату, Щастя й радості багато Хай здоров'я повний міх Покладе на твій поріг!