14 лист. 2017

Фіксики та безпека життєдіяльності

Сьогодні, фіксики закріпили з дітьми знання з безпеки життєдіяльності: правила пожежної безпеки, безпеки на дорозі, правила поведінки з електроприладами та багато іншого.
4 лист. 2017

4.11.2017 У садочку пройшов суботник

4.11.17 у дитячому садку був організований суботник
31 жовт. 2017

I тур спортивних змагань "Крок за кроком"

Серед дітей старших груп дошкільного навчального закладу, відбувся I тур спортивних змагань "Крок за кроком". Брали участь команди "Сонечко"(7 група), "Капітошка"(11 група). Вболівати за команди зібрались вихованці які підтримували свої команди.
27 жовт. 2017

У дитячому садку пройшли осінні свята

25, 26, 27 жовтня пройшли осінні розваги для малюків і старших дошкільників
25 жовт. 2017

Відбулася виставка поробок "Осінь-чарівниця в гості завітала"

У дитячому садочку відбулася виставка поробок із природнього матеріалу, овочів та фруктів.
21 жовт. 2017

Шановні батьки!!!!

Адміністрація і колектив дитячого садка висловлюють величезну подяку небайдужим батькам, які взяли участь у осінньому суботнику.
17 жовт. 2017

Шановні батьки! Розклад осінніх свят

Розклад осінніх свят
13 жовт. 2017

Спортивно-пізнавальна розвага для дітей "Ми маленькі козачата"

У дошкільному навчальному закладі пройшла спортивно - пізнавальна розвага "Ми маленькі козачата".
29 вер. 2017

Закінчився ІІ тур районного конкурсу дитячого малюнку

ІІ туру районного конкурсу дитячого малюнку Закінчився ІІ тур районного конкурсу дитячого малюнку «Рідне місто – в серденьку моєму», присвяченого Всеукраїнському Дню дошкілля
29 вер. 2017