27 березня – Міжнародний день театру

27 бер. 2024
Багато століть театральне мистецтво не втрачає своєї популярності, а навпаки – розвивається і дарує глядачу радість. Театр має виняткове етичне і художнє значення, несе в суспільство ідеї гуманізму і добра, сприяє формуванню естетичного смаку та розширенню кругозору.

Не мають часу педагоги дошкільного закладу 349 "Півник" нудьгувати і не дають цієї можливості своїм вихованцям.Всі разом вони поринули у дивовижний світ театру ! Педагоги провели майстер клас для дошкільнят свого закладу по виготовленню іграшки -шкарпетки, продемонстрували різновиди театру,де діти на онлайн -занятті змогли ознайомитися і відчути себе справжніми акторами. Подорожуючи казками за допомогою театралізованої діяльності на сумці, на стаканчиках ,на дерев'яних ложках, театр "живої руки" - діти вчаться цінувати дружбу, вчать що таке добро , з чого починається життя... Бо саме театралізована діяльність є невичерпним джерелом розвитку почуттів , переживань і емоційних відкриттів дитини та залучає їх до духовного багатства.