Музична розвага "Великодні ігри"

10 квіт. 2018
Веснянку діти Хороводять – Христос Воскрес! Христос Воскрес! Сьогодні й сонце Не заходить, А сяє й сяє із небес

10 квітня в закладі панувала весела атмосфера. Цього дня малята з радістю поспішали до дитячого садочка, адже тут на них чекало довгождане свято – традиційне свято Великодня!«Христос Воскрес, усе радіє, сміється сонечко з небес. Прозора річечка леліє, Христос Воскрес, Христос Воскрес!» - такими словами розпочалося казкове дійство світлої Пасхи. У великому, ошатному залі, діти розповідали вірші про весну, Пасху, Україну, співали пісні, гаївки, танцювали, водили хороводи, відгадували загадки. Також, не забули і про традиції нашого народу: малята розповідали про те, як готувалися та святкували Великдень наші пращури. З величезним задоволенням діти грали в народні ігри «Подоляночка», «Битки», «Котись яєчко», «Вербич», вчились самостійно складати пасхальний кошик.