Тиждень безпеки

Метою проведення «Тижня безпеки життєдіяльності дитини» було поліпшення якості освітньої роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; пропаганда здорового способу життя серед дітей та батьків; вироблення у дітей дошкільного віку умінь та навичок, щодо захисту свого життя і здоров’я під час надзвичайних ситуацій. Діти усіх вікових груп отримали та закріпили достатньо знань, умінь і практичних навичок з безпеки життєдіяльності та на випадок екстремальної ситуації. Збагатили знання правила поведінки під час пожежі, з електроприладами, гострими та ріжучими предметами, ліками та правила поведінки на дорозі, тощо.
Створено 18.05.21
Альбом ДНЗ