17 черв. 2023

День батька !!!

Любі ,найкращі татусі нашого садочка! Вітаємо вас зі святом , з днем батька!
9 черв. 2023

День пускання мильних бульбашок

Хто зі мною йде гуляти? В мене – мильні пузирі! Хочу свято влаштувати Я у нашому дворі.

Привітання випускникам

Вітаємо, любі діти , з першим випускним. Нехай кожна стежка веде вас до успіху, нехай в житті з'явиться багато хороших друзів, нехай не лякають перешкоди, нехай мамина любов і татова підтримка завжди допоможуть подолати будь перешкоди.

Закінчення навчального року

Вітання Харківського міського голови І.О.Терехова

День захисту дітей

День захисту дітей – це не тільки веселе свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.
30 трав. 2023

Веселі картинки.

Садочок чекає на своїх вихованців
18 трав. 2023

День Вишиванки

Вишиванка - це не лише особливий елемент святкового національного одягу, але й важлива частина культури українського народу.
15 трав. 2023

День сім'ї

Сім'я для багатьох людей — це найдорожче, що є в житті. Тому важливо виявляти любов до рідних і проявляти свою турботу. А День сім'ї — ще один хороший привід для цього.
14 трав. 2023

День Матері

Мама - найважливіша людина в нашому житті, яка завжди підтримає і любитиме свою дитину. Щороку в середині травня українці відзначають День матері, щоб подякувати мамі за все та порадувати її теплим побажанням.
9 трав. 2023

Цьогоріч Україна відзначає День Європи разом із країнами Європейського Союзу – 9 травня, в статусі країни-кандидата на членство в ЄС.

У країнах Євросоюзу День Європи як символ єдності та миру на континенті