Тиждень безпеки

24 трав. 2019
Підсумки Тижня безпеки

З 20  по 24 травня у закладі дошкільної освіти пройшов традиційний весняний Тиждень безпеки.

Різноманітність  та тематика кожного дня тижня дала можливість  дітям поповнити знання з безпечної поведінки вдома, на вулиці та ціннісного ставлення до власного здоров’я.

З дітьми та працівниками було проведено протипожежне тренування з евакуації з закладу дошкільної освіти з метою підтримки на сучасному рівні професійної і психофізіологічної готовності персоналу, необхідної для здійснення успішних дій з евакуації, запобігання розвитку пожежі, його локалізації і ліквідації, а також навчання порядку і правилам взаємодії персоналу закладу.