Організація роботи з дітьми на городі

2 жовт. 2019
,

Город у садку є однією з умов, яке необхідне для здійснення екологічного виховання дітей у закладі дошкільної освіти.

Для чого потрібен город в дитячому садку.

Город у закладі дошкільної освіти потрібен для того, щоб знайомити дошкільників з природою та її сезонними змінами.
Крім цього, город в ЗДО посильна праця дітей на його території впливають на формування елементарних екологічних уявлень у дошкільників.Це ще й можливість бачити результати своєї роботи. Спільна праця на городі дає можливість навчитися відповідальності, сприяє формуванню трудових навичок і об'єднанню дитячого колективу. І, звичайно, город в ЗДО, праця на свіжому повітрі сприяють збереженню та зміцненню здоров'я дошкільників.